Plakát

školka akce prosinec

Plakát

školka akce prosinec

Jídelníček

školka akce prosinec

 Informace o alergenech

Evropská Unie

Slatinka - Velikonoční koledování na Chráněném domě sv. Anežky

Tisk

Aspoň dvakrát ročně, na Vánoce a Velikonoce, se snažíme navštívit naše babičky a dědy na Chráněném domě v Suché Lozi. Chceme je potěšit naší návštěvou, zazpívat jim a zerecitovat. Velikonoční pásmo bývá plné jarních říkadel, pranostik a písní. Letos jsme zpívali o vlaštovičkách, čápech, kteří míří k nám z teplých krajin, o žabkách, které začnou vylézat z děr a jaru, na které se všichni těšíme. Součástí programu bývá i velikonoční jarmareční píseň o Beránkovi, který se za nás obětoval. Doufáme, že se našim důchodcům představení libilo a my se Slatinkou se těšíme na další setkání.
Hana Beníčková

resized DSC 0010

fotogalerie

6.2. Námořnický masopust v Suché Lozi

Tisk

   Sucholožský masopust 2016 byl letos tematicky zaměřen na NÁMOŘNÍKY. Vystupovaly zde i děti ze Slatinky a v modrobílých tričkách předvedly své umění – zpívaly námořnické písničky, tancovaly, recitovaly, snažily se udělat dobrou zábavu pro diváky v sále. Jedna z písniček začínala slovy: „My jsme námořníci a to je co říci, zpíváme si námořnické hola hou, překvapíme každého svou odvahou.“ A děti opravdu překvapily i odvahou, protože letos vystupovali převážně jen mladší členové souboru.

                                                                                                                            Mgr. Hana Beníčková

resized masopust 015

fotogalerie

odkaz na video

13.1.2016 Ples seniorů

Tisk

resized IMG 8337

fotogalerie

27.12.2015 Koncert Slatinky v kostele sv. Ludmily

Tisk

resized DSC 0184

 fotogalerie

Náhodné fotky z naší F O T O G A L E R I EZákladní škola a Mateřská škola Suchá Loz, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Suchá Loz 155, 687 53