Plakát

školka akce prosinec

Plakát

školka akce prosinec

Jídelníček

školka akce prosinec

 Informace o alergenech

Evropská Unie

Vinšujem vám šťastný a veselý nový rok...

Tisk

Plakat Slatinka

17.12. Vystoupení Slatinky na tradičních Vánocích v Suché Lozi.

Tisk

 

slatmuz 29fotogalerie

3.12. Mikulášský jarmark

Tisk

miku 4

V sobotu 3. 12. 2016 měla Slatinka své první vystoupení v nové sestavě - bez letošních šesťaček a s novými prvňáčky. Letos děti vystupovaly na téma "zima a sněhuláci". Za čtrnáct dní nás můžete vidět v místním muzeu, kde budeme vytupovat na tradiční předvánoční akci, kterou pořádá pan Josef Berka.

fotogalerie

Slatinka- září 2016

Tisk

resized WP 20160910 09 17 37 Pro LI

Slavnosti vína 10. 9. 2016
V sobotu 10. září 2016 se Slatinka jako každoročně zúčastnila Slavností vína v Uherském Hradišti. Po náročném průvodě z Mařatic až na Masarykovo náměstí, jsme nějakou dobu čekali na vystoupení letos na Mariánském náměstí. Dobu jsme příjemně využili mlsáním zmrzlin a ledové tříště. Tyto studené sladkosti naštěstí neublížily hláskům našich děvčátek a jejich vystoupení určitě příjemně naladilo každého posluchače, který buď sledoval vystoupení u výborně ozvučeného pódia nebo jen procházel kolem.
 
Hody v Korytné 24. 9. 2016
Se stejným pásmem jako na Slavnostech vína jsme vyrazili i na hody do Korytné. Celý odpolední hodový program byl opravdu zajímavý. Děti vypouštěly modré balónky - švestky Durancie do světa, viděli jsme vázat nádhernou kytici pro Korytnou a inspirovala nás i ostatní vystoupení pozvaných hostů. Děkujeme pořadatelům za možnost příjemně strávit sobotní odpoledne..

fotogalerie

20.8.2016 Vystoupení Slatinky na hodech v obecním muzeu

Tisk

resized DSC 0559

Také děti ze Slatinky se snažily zpříjemnit návštěvníkům muzea sobotmí hodové odpoledne. S pásmem Jedeme na trh se připojily zpěvem a tancem k ostatním souborůma také ochutnaly výborné česnekové speciality, které připravily naše Plkotnice.

fotogalerie

Náhodné fotky z naší F O T O G A L E R I EZákladní škola a Mateřská škola Suchá Loz, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Suchá Loz 155, 687 53